You can edit almost every page by Creating an account. Otherwise, see the FAQ.

Інститут Слов'янського світу

提供:EverybodyWiki Bios & Wiki
移動先:案内検索

Lua エラー package.lua 内、80 行目: module 'Module:Message box/configuration' not found

Інститут Слов'янського світу (Токіо) (яп.: スラブ世界研究所, ан.: Institute of the Slavic World, ISW, ро.: Институт Славянского мира、по.: Instytut Świata Słowiańskiego) розташований у Токіо в Японії (у районі Тораномон у Токіо). Це науковий сектор, який займається слов’янськими країнами, у японській фірмі Erico Inc. Інститут Слов’янського світу займається усним та письмовим перекладом, координацією торгівельних та культурно-художніх проєктів між Японією і слов’янськими країнами, зокрема Україною, за рахунок особистої мережі контактів з громадянами цих країн.

Інститут займається такими слов’янськими й східноєвропейськими країнами: Україна, Росія, Білорусь, Польща, Чехія, Словаччина, Болгарія, Північна Македонія, Сербія, Хорватія, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Словенія, Косово та Албанія.

Структура Інституту ー послуги・стратегія・досягнення ー[編集]

Послуги

За рахунок найширших та найбільш тісних у Японії зв’язків Інституту Слов'янського світу з українськими та східноєвропейськими партнерами, він впроваджує такі послуги міжнародної співпраці:

1. Відновлення України і торгівля: Інститут Слов'янського світу займається проєктом відновлення інфраструктури України, координацією торгівельних проєктів, усним та письмовим перекладом, і зв’язуємо українських і східноєвропейських клієнтів з японськими партнерами.

2. Культурно-художні заходи: Він займається координацією культурно-художніх проєктів між державних органів, спільнот, груп вищезазначених країн та Японією, усним та письмовим перекладом. Він зв’язує українських і східноєвропейських артистів і художників з японськими партнерами.

3. Координація для ЗМІ і режисерів: Він займається координацією документальних і кінематографічних зйомок у Японії для українських і східноєвропейських груп ЗМІ і режисерів, а також усним та письмовим перекладом.

4. Дослідження та аналіз: Він займається аналізом ринку Японії в цілому та окремих індустрій Японії і навчальною рекомендацією для українських і східноєвропейських підприємств, державних й навчальних органів і ЗМІ. Він налагоджує контакт українських й східноєвропейських підприємств, державних й навчальних органів з японськими партнерами.

Стратегія

У 2020-х роках геополітичний та економічний стан у східноєвропейських країнах, зокрема в Україні, і Японії, різко змінюється.

1. У Інституті Слов'янського світу координаційна й перекладацька діяльність по відновленню України і зв’язку українських і східноєвропейських клієнтів з японськими партнерами сприяють розбудові миру в світі.

2. У Інституті Слов'янського світу координаційна й перекладацька діяльність між хоробрими українськими й східноєвропейськими клієнтами бізнесу та японськими партнерами роблять внесок у розвиток світової економіки.

3. У Інституті Слов'янського світу організація культурно-художніх і технологічних проєктів і стимуляція культурно-художнього обміну між Україною, східноєвропейськими країнами й Японією, допомагають самоактуалізації талановитих і високо кваліфікаційних осіб, роблять внесок у розвиток технології України.

4. Інститут Слов’янського світу регулярно проводить зустрічі з науковцями, співробітниками та перекладачами. Він збирає свої глибині знання і надає клієнтам докладну інформацію про найновіші тренди та дані. У цьому процесі він пропонує й веде всі проєкти.

Досягнення

Усний та письмовий переклад:

- Інститут Слов'янського світу займався синхронним перекладом (українська - японська) з найкращим рівнем на міжнародній конференції в Японії.

- Інститут Слов'янського світу вдало займався проведенням інтерв’ю за допомогою найкращих та найтісніших у Японії зв’язків з українськими партнерами підчас війнижурналістами, державними службовцями та іншими громадянами.

- Інститут Слов'янського світу займався усним перекладом інтерв’ю українців, що евакуювались до Японії для японських ЗМІ, транскрипцією і редакцією відео-інтерв’ю. Він створив дружні відносини з українськими і японськими журналістами.

- Інститут Слов'янського світу займався усним перекладом інтерв’ю в тренера Миколи Костенка та капітана Андрія Борсука зі Збірної України з пляжного футболу на товариських матчах між Україною та Японією, які провели 1-го та 2-го жовтня 2022 року в м. Акаші, преф. Хьоґо в Японії. Ця перекладацька допомога у міжнородній спортивній діяльності зробила внесок у розвиток пляжного футболу та мир у світі. (Ці товариські матчі велися пряму трансляцію на офіційному каналі YouTube "Федерація футболу Японії". Можна дивитися відео-архів.)

Культурний обмін:

- Засновник та головний науковець Інституту Слов'янського світу Масато Лягушкін особисто започаткував дружні зв'язки з українцями, публікує відео про спілкування з ними й лекції з української мови для японців. Він знімає відео про японські «зникаючі» традиції і «забуту» національну культуру. Можна дивитися ці відео. Варто підписатися на його канал YouTube: Masato Lyagushkin Official Channel

Персонал (науковці, співробітники та перекладачі)[編集]

Інститут Слов'янського світу з видатними співробітниками несе відповідальність рекомендувати клієнтам корисних японських партнерівпідприємства, державні й навчальні органи – і займатися координацією й перекладом.

(Можна дивитися сторінку про персонал Інституту Слов'янського світу на офіційному сайті.)

Примітки[編集]

Література[編集]

Посилання[編集]

Інститут Слов'янського світу - Офіційний сайт

Erico Inc.(Токіо) - Офіційний сайт (Науковий сектор цієї фірми Erico Inc. - "Інститут Слов'янського світу")

Masato Lyagushkin Official Channel - Офіційний канал YouTube "Інституту Слов'янського світу", який редактує його засновник та головний науковець Масато Лягушкін.


This article "Інститут Слов'янського світу" is from Wikipedia. The list of its authors can be seen in its historical and/or the page Edithistory:Інститут Слов'янського світу.



Read or create/edit this page in another language[編集]